!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!!

Státní svátek 28.9.2017

29.9. až 30.9.2017  zavřeno 

Soboty otevřeny od října 2017 

Vážení zákazníci,

na upozornění od Severočeských dolů a.s., doporučuji naskladňovat a předzásobovat se palivem ještě než nastane zima. Podle mého úsudku nejlépe do září 2017 mít nějaké zásoby a počítat s delšími dodacími lhůtami. Budou se opakovat předešlé roky s frontami na šachtách a vysokou poptávkou na uhlí.

Proto vás žádáme o včasné objednávání paliv, hlavně pokud chcete skládat pasem. Závozy na vysypání se obvykle provádí v kratších dodacích lhůtách do 24 hodin v zimních měsících se dodání prodlužuje.  

Palivo do automatických kotlů: ořech 2 z Ledvic je naskladňován, pro naše požadované množství máme dostatek, ořech 2 z Komořan, je skladem, bez delšího čekání na dodání, černé uhlí ořech 2 rozměr 5-25 mm vysoká výhřevnost nízký obsah popela - zjistěte si jaké alternativní palivo je vhodné do Vašeho kotle.

Do litinových kotlů se doporučuje černé uhlí nebo koks jsou to druhy, které dávají žár, vyznačují se vysokou výhřevností tím dochází k delší době hoření, menší spotřebě dodaného paliva. U litinových kotlů je obsluha přibližně jednou za 12 hodin na doplnění paliva, bez nutnosti dalšího zatápění. 

NEZAMĚŇUJEME a NEMÍCHÁME druhy paliv, pokud získáte takovou informaci nezakládá se na pravdě !!!  

Eva Buťová

 

Zprostředkováváme prodej a servis kotlů včetně poradenství

Servis

  • zprostředkováváme revize a vyvložkovaní komínů
  • opravy a modernizaci topných systémů
  • montáž kotlů uvedených značek, záruční a pozáruční servis ve velmi krátkých lhůtách

Poradenství

Poskytujeme odborné poradenství při instalaci nových topidel na pevná paliva, dokážeme navrhnout a zrealizovat topné systémy různých velikostí pro vytápění budov a místností všech velikostí.

Zprostředkováváme prodej

Nabízíme kotle renomovaných výrobců. Vždy Vám nabídneme kotel, který bude splňovat Vaše požadavky a nároky. 

www.benekov.com      www.kotle.cz        www.novitera.cz

 

Atesty

Kotle jsou atestovány dle evropské normy ČSN EN 303-5 a zařazeny do nejvyšší třídy 3 - velmi kvalitního spalovacího procesu. Spolehlivě a s rezervou plní příslušné emisní limity dané nařízením vlády číslo 352/2002.